Inne linki w tej kategorii
 • Pieniny hotele
  Pienińska baza noclegowa i informacyjna prezętującą najważniejsze informacje dla turystów odwiedzających ten zakątek
  Polski. Na stronie mapy, zdjęcia oraz możliwość dopisania swojego obiektu lub firmy. Serwis prezentuje także informacje dla turystów uprawiających sporty letnie jak i zimowe, ponadto propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Opis najważniejszych atrakcji i miejscowości w Pieninach: Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Niedzica, Kluszkowce.
 • Mielno
  Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wczasów w Dworku Morskim w nadmorskiej miejscowości Mielno. Nasz komfortowy hotel poleca noclegi w pokojach 2, 3 i 4 osobowych oraz przestronnych apartamentach z pełnym wyposażeniem. Każdemu kto zechce u nas zamieszkać oddajemy do dyspozycji nowy kryty basen z przeciwprądem, jaccuzzi, saunę i łaźnię z możliwością zamówienia masażu. W obiekcie znajduje się również restauracja, drink bar i kawiarenka letnia ze stolikami wystawionymi na zewnątrz. Idąc na plażę nikt nie musi zabierać ze sobą sprzętu plażowego, ponieważ zostanie obsłużony przez naszą ekipę bezpośrednio na plaży.
  Cały teren hotelu jest ogrodzony i monitorowany. Zapewniamy na nim bezpieczne miejsca parkingowe dla wszystkich samochodów naszych gości. Jest tu również niewielki plac zabaw dla dzieci.
  Hotel jest oddalony zaledwie 200 metrów od szerokiej, pięknej, piaszczystej plaży. Dogodne położenie sprawia, że stąd jest wszędzie blisko. Czeka na Państwa mnóstwo rozrywek w postaci wesołego miasteczka, kawiarenek, klubów muzycznych czynnych do samego rana. Naprzeciw przy jeziorze Jamno jest wypożyczalnia sprzętu wodnego i przystań jachtowa z regularnie kursującym statkiem spacerowy.
  Obiekt jest czynny przez cały rok.