Linki po jasiu23
 • PIRACI - DJ & Wodzirej na wesele - Olsztyn, Gdańsk, Warszawa, Białystok
  Zastanawiasz się może nad wyborem DJ na swoje wesele? Jeśli tak to trafiłeś na dobrą stronę. "Piraci - Dj & Wodzirej" to tandem weselny, który tworzą dwaj zawodowi muzycy. Każde prowadzone przez nich wesele to świetna zabawa i niezapomniane wrażenia. Co nas wyróżnia spośród innych tego typu składów? Sprawdź!
 • Opraw muzyczna ślubów i przyjęć weselnych.
  Jeśli szukasz zawodowych muzyków, którzy zajęliby się oprawą muzyczną organizowanej przez Ciebie uroczystości bądź imprezy, to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże. Działamy na terenie Trójmiasta, Bydgoszczy, Warszawy, Poznania, Wrocławia oraz Krakowa.
  Posiadamy bogate zaplecze muzyczne zarówno instrumentalne jak i wokalne.
  Dopasowujemy repertuar do charakteru uroczystości oraz oczekiwań klientów.
Inne linki w tej kategorii
 • Zespółmuzyczny Czader, najlepszy na wesele Warszawa
  Z nami wszystko jest możliwe.
  Postaw na nasze doświadczenie i młodość a jeszcze nam podziękujesz.
  Chcesz mieć niezapomnianą imprezę i gości, którzy przy każdej okazji mówią jak dobrze się bawili?
  Zadzwoń do nas i pozwól, aby nasza muzyczna pasja udzieliła się Twoim gościom.
  Zagramy na Twojej imprezie i będziemy bawić się wspólnie do białego rana.
 • Zespół "Creo" muzyczny
  Oprawa muzyczna nie tylko na wesela ale również na imprezy okolicznościowe. Gramy już od ponad 10 lat, zawsze pozytywnie bawiąc gości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby z Katowic i okolic.
 • Łódzki zespół weselny Haliśka Band
  Haliśka Band to łódzkie zespół muzyczny, który zapewnia oprawę muzyczną na weselach, balach studniówkowych, bankietach, eventach, sylwestrach i innych imprezach tanecznych.
  Zespół muzyczny Haliśka Band posiada starannie wyselekcjonowane utwory w swoim repertuarze, tak aby trafić do każdego gościa, bez względu na wiek.
 • Zespół z Wrocławia - InLove
  Oferta zespołu muzycznego InLove obejmuje występy na weselach, imprezach okolicznościowych, eventach oraz balach sylwestrowych. Posiadamy duże doświadczenie oraz profesjonalne kwalifikacje muzyczne. To co wyróżnia nas od pozostałych zespołów to talent i zaangażowanie. Nasi muzycy żyją tym co robią i oddają swojej pracy serce. Ciekawe aranżacje i bogaty repertuar sprawiają, że każda impreza na której występujemy jest jedyna w swoim rodzaju.
 • Zespół Muzyczny Kaktus na Wesele w Lublinie i Warszawie
  Zespół muzyczny na wesele Lublin i Warszawa - Zespół muzyczny KAKTUS
  oferuje profesjonalną oprawę muzyczną wesela, jak również bankietów, studniówek, bali, imprez okolicznościowych również plenerowych wraz z prowadzeniem.
  Podstawowy trzyosobowy skład zespołu muzycznego tworzą: Małgorzata Goch, Marek Goch, Piotr.