Linki po jasiu23
 • PIRACI - DJ & Wodzirej na wesele - Olsztyn, Gdańsk, Warszawa, Białystok
  Zastanawiasz się może nad wyborem DJ na swoje wesele? Jeśli tak to trafiłeś na dobrą stronę. "Piraci - Dj & Wodzirej" to tandem weselny, który tworzą dwaj zawodowi muzycy. Każde prowadzone przez nich wesele to świetna zabawa i niezapomniane wrażenia. Co nas wyróżnia spośród innych tego typu składów? Sprawdź!
 • Opraw muzyczna ślubów i przyjęć weselnych.
  Jeśli szukasz zawodowych muzyków, którzy zajęliby się oprawą muzyczną organizowanej przez Ciebie uroczystości bądź imprezy, to nasza strona na pewno Ci w tym pomoże. Działamy na terenie Trójmiasta, Bydgoszczy, Warszawy, Poznania, Wrocławia oraz Krakowa.
  Posiadamy bogate zaplecze muzyczne zarówno instrumentalne jak i wokalne.
  Dopasowujemy repertuar do charakteru uroczystości oraz oczekiwań klientów.
Inne linki w tej kategorii
 • Stereon - Zespół Muzyczny
  Stereon - Wesele, studniówka, bankiet itp.
  Stereon - Kilkunastoletnie doświadczenie w branży.
  Stereon - Różnorodny repertuar nie stroniący od ambitniejszych nut.
  Posłuchaj Nas - www.stereon.pl
 • Łódzki zespół weselny Haliśka Band
  Haliśka Band to łódzkie zespół muzyczny, który zapewnia oprawę muzyczną na weselach, balach studniówkowych, bankietach, eventach, sylwestrach i innych imprezach tanecznych.
  Zespół muzyczny Haliśka Band posiada starannie wyselekcjonowane utwory w swoim repertuarze, tak aby trafić do każdego gościa, bez względu na wiek.
 • Zespół muzyczny Fest
  Chcesz by twoi goście jeszcze długo wspominali waszą imprezę? - Wybierz odpowiedni zespół.
  W muzyce którą gramy każdy znajdzie coś dla siebie. Zabierzemy was w podróż w czasie po różnych stylach muzyki.
  Lata 60, 70- te pozwolą poczuć nam klimaty rock&roll'a, twista, soul'u, disco a nawet bluesa. Dla podkręcenia atmosfery poskaczemy w rytmie polskiego i zagranicznego rock&roll'a. Królowie parkietów będą mogli pokazać swoje możliwości w rytmie pop'u oraz światowych standardów. Dla miłośników muzyki współczesnej na bieżąco przygotowujemy najświeższe hity. Nasz repertuar przygotowany jest również pod kątem zakochanych, którzy mają ochotę się poprzytulać w romantycznych balladach. Wasze babcie i ciocie będą zafascynowane biesiadowaniem przy stołach gdzie będą mogły pośpiewać przy dźwiękach akordeonów i saksofonu. Dla rozrywkowego towarzystwa mamy przygotowanych wiele ciekawych zabaw, które rozbawią również z natury poważne towarzystwo.
  Pamiętaj!!! DOBRY ZESPÓŁ = UDANE WESELE
  Świadczymy usługi w zakresie występów podczas EVENTÓW - na które mamy przygotowany ciekawy program artystyczny - przenoszący gości w różne epoki muzyki.
 • Zespółmuzyczny Czader, najlepszy na wesele Warszawa
  Z nami wszystko jest możliwe.
  Postaw na nasze doświadczenie i młodość a jeszcze nam podziękujesz.
  Chcesz mieć niezapomnianą imprezę i gości, którzy przy każdej okazji mówią jak dobrze się bawili?
  Zadzwoń do nas i pozwól, aby nasza muzyczna pasja udzieliła się Twoim gościom.
  Zagramy na Twojej imprezie i będziemy bawić się wspólnie do białego rana.
 • Zespół muzyczny Biała Podlaska
  Zespół weselny Karo Dance proponuje mistrzowską obsługę i organizację wszelkich imprez okolicznościowych, a w szczególności przyjęć ślubnych. Nasz teren działania obejmuje wiele miejscowości m.in. Biała Podlaska, w której zagraliśmy już nie jedno wesele. Naszym zainteresowanym proponujemy bogaty repertuar muzyczny oraz szereg wybornych zabaw weselnych. Wesela przez nas są prowadzone wodzirejsko czyli witamy i żegnamy gości marszem weselnym. Więcej wiadomość o nas znajdziecie na naszej stronie internetowej.