Inne linki w tej kategorii
 • marekmaciejewski.com - Fotografia ślubna, portretowa, akt
  Fotografią zajmuje się od ponad 5 lat, traktując ją jako pasję i sposób na kreatywne podjeście do otoczenia. Głównie zajmuję się fotografią ślubną, portretem i aktem. Współpracowałem dotychczas z agencjami modelek z Wrocławia orazSzczecina, finalistkami Miss Polski 2010, Fotoerotica oraz Miss Dolnego Śląska. Aktualnie moją główną działalnością są zdjęcia ślubne i plenerowe. W nich staram się uchwycić te magiczne i ulotne chwile podczas tego wyjątkowego dnia.Do każdej pary staram się podchodzić indywiduwalnie oraz niebanalnie. Każda sesja plenerowa jest wymyślana pod parę młodą by czuli się na niej swobodniei by efekty końcowe wywały na ich twarzach uśmiech za każdym razem kiedy spojrzą do albumu :) Realizuje również sesje ciążowe, zdjęcia reklamowe oraz imprezy firmowe.
 • Usługi Foto i Video
  Reportaże foto i wideo z uroczystości: ślub,wesele,komunia,chrzest,zdjęcia dzieci,portret,akt.Fotografia ślubna,okolicznościowa itp.
 • Zdjęcia ślubne, fotografia ślubna
  Fotografia ślubna-jeśli pragniecie utrwalić niezapomniane chwile i przeżywać je jeszcze raz oglądając zdjęcia ta strona jest dla Was. Na zdjęciach staram się zawsze uchwycić najbardzej wzruszające chwile, perfekcyjne momenty. Dokładam wszelkich starań aby fotografie były naturalne jednocześnie oddawały emocje i magię ceremonii ślubu. Będę z Wami od przygotowań poprzez błogosławieństwo, plener, ceremonię w kościele do oczepin na imprezie weselnej. Realizuję specjalne sesje plenerowe - poza dniem ślubu. Wszystkie zdjęcia które otrzymujecie są wstępnie obrobione i przygotowane do druku odbitek. Dodatkowo przygotowuję stronę internetową z waszymi fotografiami. Działam na terenie całej Polski.
 • Usługi Foto i Video
  Reportaże foto i wideo z uroczystości: ślub,wesele,komunia,chrzest,zdjęcia dzieci,portret,akt.Fotografia ślubna,wideofilmowanie,filmy promocyjne dla firmy.
 • ulotnechwile.com - fotografia slubna
  Ulotnechwile.com to profesjonalna fotografia ślubna fotograf . Zajmujemy się reportażową fotografią ślubną na terenie Płocka, Warszawy, Kutna, Gostynina, Łodzi, Torunia lub Bydgoszczy. Nasze profesjonalne zdjęcia ślubne stanowią doskonałą pamiątkę z Waszej uroczystości ślubnej - bez względu na to czy jesteście z Płocka, Warszawy czy Włocławka. Pracujemy zawsze we dwoje - dwoje fotografów na ślubie i uroczystości weselnej zapewnia szersze i bardziej pełne pokazanie uroczystości niż w sytuacji, gdy do dyspozycji jest jeden fotograf. Nasze zdjęcia ślubne wykonywaliśmy nie tylko na terenie Płocka, Łodzi, Torunia, Bydgoszczy czy Warszawy, ale również za granicą - w Anglii. Sprawdźcie naszą stronę fotograf ślubny Płock aby zobaczyć nasze zdjęcia ślubne. polecany fotograf ślubny W naszej ofercie znajdziecie szeroka gamę albumów ślubnych czy foto książek. Wykonujemy również zdjecia plenerowe - w dniu ślubu lub innego dnia. Plenery mogą odbywać się w wymarzonym przez Was miejscu - w górach, nad morzem lub za granicą - barierą jest tylko wyobraźnia. Serdecznie zapraszamy. Kasia I Marcin, Wasza fotografia ślubna