Inne linki w tej kategorii
 • Autorska Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk
  Autorska Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk
  Autorska Fotografia dla ludzi ceniących niepowtarzalność zatrzymanej chwili oraz najwyższą jakość.
  Fotograf Dla Wymagających - Przyjazne Ceny na Rok 2012 zapraszam

  KONTAKT:
  fotograf ŁUKASZ BEDNARCZYK
  32-600 Oświęcim Cała Małopolska i Śląsk - dojazd Gratis
  tel.kom. 602-228-968 (10:00-22:00)
  tel.kom. 784-467-521 (po 20:00)

  MIEJSCOWOŚCI W KTÓRYCH ZATRZYMYWAŁEM CZAS...
  Wodzisław Śląski, Mszana, Pawłowice, Radlin, Pszów, Jastrzębie-Zdrój
  Tychy, Pszczyna, Bieruń, Imielin, Chełmek, Wola, Bojszowy, Gorzów i wiele innych.
 • Fotografia ślubna Kielce | Fotograf ś›lubny Kielce, Końskie
  Od 8 lat nieodłącznym elementem każdego mojego dnia jest fotografia. Jako fotograf każdego dnia obserwuje i uwieczniam otaczającą mnie rzeczywistość. Jedną z rzeczy, którą lubię w fotografii najbardziej są zdjęcia ślubne. Dlaczego? Fotografia ślubna pozwala uchwycić niepowtarzalne emocje, zatrzymać w postaci zdjęcia ulotną chwilę, której często sami jej bohaterzy nie dostrzegają. Przez lata fotografowałem sporty ekstrymalne. Nauczyło mnie to dwóch rzeczy: umiejętności zamrażania ruchu i pracy ze światłem w różnych warunkach. Zdobyte doświadczenie pomaga mi zatrzymywać najważniejsze chwile w życiu kochających się ludzi. Nie ingeruję w przebieg ślubu, nie reżyseruje wydarzeń Waszego dnia. Staram się być niezauważony. Wychodzę z założenia, że reportażowe zdjęcia ślubne powinny być spontaniczne. Jeżeli chcecie utrwalić dzień ślubu w postaci profesjonalnego reportażu, bez reżyserowania zapraszam do zakładki kontakt lub na spotkanie, na którym przedstawię Wam materiały i przykładowe realizacje. Każdy ślub jest osobnym wyzwaniem i należy podejść do niego w inny sposób.
 • www.KNfoto.pl - galeria fotografii różnej
  Witam wszystkich narzeczonych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na fotografa, mamy do zaoferowania profesjonalna obsługę fotograficzną ceremonii zaślubin, na terenie całej Polski i UE.
  Podczas wielkiego dnia towarzyszymy Parze Młodej podczas przygotowań, błogosławieństwo, ceremonię w kościele/USC, wesele oraz plener, który również może odbywać się innego dnia.
  Możemy zagwarantować Wam, że żadna chwila nie umknie niezauważona, gdyż zawsze pracujemy we dwójkę.
 • marekmaciejewski.com - Fotografia ślubna, portretowa, akt
  Fotografią zajmuje się od ponad 5 lat, traktując ją jako pasję i sposób na kreatywne podjeście do otoczenia. Głównie zajmuję się fotografią ślubną, portretem i aktem. Współpracowałem dotychczas z agencjami modelek z Wrocławia orazSzczecina, finalistkami Miss Polski 2010, Fotoerotica oraz Miss Dolnego Śląska. Aktualnie moją główną działalnością są zdjęcia ślubne i plenerowe. W nich staram się uchwycić te magiczne i ulotne chwile podczas tego wyjątkowego dnia.Do każdej pary staram się podchodzić indywiduwalnie oraz niebanalnie. Każda sesja plenerowa jest wymyślana pod parę młodą by czuli się na niej swobodniei by efekty końcowe wywały na ich twarzach uśmiech za każdym razem kiedy spojrzą do albumu :) Realizuje również sesje ciążowe, zdjęcia reklamowe oraz imprezy firmowe.
 • Art Media - fotografia i film
  Nasza firma zajmuje się profesjonalną fotografią użytkową - ślubna, sesje plenerowe, reportaż, portfolio, portret, bilboard, reklama, fotografia produktowa i inne.
  Realizujemy filmy promocyjne, reklamowe, instruktażowe, korporacyjne itp. Pracujemy m.in. na sprzęcie Canon 5D Mark II, Panasonic, Sony itp. Firma istnieje w obecnym kształcie od kilku lat. Nie mniej produkcje nasze sięgają przeszło 20 lat do tyłu. Mamy w dorobku wiele zrealizowanych prac filmowych i fotograficznych.