Inne linki w tej kategorii
 • Studio Video - ATON
  WITAMY

  Firma istnieje od 1995 roku.
  Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie do realizacji zleceń na różne okazje m.in:
  prywatne, szkolne, plenerowe, firmowe i inne.

  Od jakiegoś czasu materiały filmowe realizujemy dwiema kamerami.
  Film tak nagrany charakteryzuje się większym dynamizmem, a ujęcia się uzupełniają.
  Należy oczywiście wspomnieć, że taki film nie jest monotonny.

  Nasza firma realizuje materiały filmowe w standardzie DVD-Panoramiczne (16:9)
  w standardowej rozdzielczości 720x576 pixeli.

  Oferta nasza przeznaczona jest głównie dla klientów mniej zamożnych,
  którzy cenią sobie fachowość za konkurencyjną cenę.
  Nasze ceny są współmierne do kosztów,
  nakładu pracy i zaangażowania z naszej strony
  do produktu finalnego.
 • Wideofilmowanie toruń
  Krainaobrazu.pl powstała z myślą o rejestracji wspomnień i zatrzymywaniem czasu. Jeżeli zbliża Ci się jakaś uroczystość okolicznościowa, to dobrze trafiłeś. Fachowe doradztwo, otwartość na propozycja i konkurencyjna cena stanowią o jakości wynikowego materiału. Możliwość wpłynięcia na materiał podczas prac oraz brak ukrytych opłat za dodatkowy materiał powoduje to, iż macie Państwo sporą decyzyjność. Wejdź na stronę usług wideofilmowania i dowiedz się więcej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą to proszę o kontakt za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie, bądź telefonicznie.
 • Wideofilmowanie Wrocław
  Chciałbyś aby Twój film został zrealizowany przez fachowców z wykształceniem filmowym? Aby Twój film nagrano w jakości FullHD? Żeby był nagrany stabilnie i płynnie za pomocą urządzeń do stabilizacji obrazu, zmontowany profesjonalnie i w dobrym guście muzycznym oraz wizualnym? Twój Film HD Studio - Profesjonalne filmowanie - Fachowcy z wykształceniem filmowym. Pracujemy dla Was używając najwyższej jakości sprzętu filmowego HD. Śluby, wesela, filmy reklamowe, wizytówki video, reportaże, filmy dla firm, spoty, prezentacje firmowe, studniówki, chrzciny i inne.
  Nasze usługi wykonujemy w każdej miejscowości na terenie Dolnego Śląska, również na terenie całego kraju. Kamerzysta bez problemu dojedzie wszędzie własnym pojazdem.
  Zdobyliśmy spore doświadczenie i umiejętności podczas realizacji filmów weselnych, programów dla TVP Wrocław, filmów reklamowych oraz reportaży. Studia w szkole filmowej nauczyły nas wszystkiego co niezbędne - praca z zaawansowaną kamerą, kadrowanie obrazu, dynamiczny profesjonalny montaż, gust muzyczny. Staramy się to w pełni wykorzystać z pożytkiem dla Waszego filmu.
  Filmy rejestrujemy profesjonalnymi kamerami Panasonic AG-AC130 w technologii FullHD o rozdzielczości obrazu 1920x1080, które są wykorzystywane w realizacji telewizyjnej i posiadają znakomitą jakość obrazu nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. W skrajnych warunkach oświetleniowych używamy nakamerowe lampy LED. Wszystkie ujęcia wykonywane są za pomocą urządzeń do stabilizacji obrazu dzięki czemu obraz jest stabilny. Materiał obrabiamy w zaawansowanych programach do montażu filmowego.
  Umowę podpisujemy osobiście (możemy się spotkać we Wrocławiu, w Lubinie, w Legnicy, w Głogowie), lub korespondencyjnie jeśli mieszkają Państwo w innych miejscowościach. Wszystkie szczegóły opisujemy w specjalnym formularzu.
  Zrobimy dla Was film z każdego wydarzenia jakie sobie zażyczycie! Zapraszamy!
 • Wideofilmowanie Łódź - Maras-film HD
  Wideofilmowanie Full HD, Wideofilmowanie Łódź: ślubów, wesel, komunii, studniówek.
  Wideofilmowanie Lodz. Filmy na DVD i Blu Ray. Dźwięk DD.5.1.
 • DAR - MEDIA Wideofilmowanie i wideorejestracja
  Pragniesz posiadać film z wesela inny niż wszyscy, chcesz się pochwalić fotografiami przed znajomymi i rodziną? My się tym zajmiemy i dołożymy wszelkich starań aby film z wesela nie był pamiątka na całe życie.