Inne linki w tej kategorii
 • Barman na wesele – atrakcja weselna z Long ISLAND Bar
  Atrakcja weselna barman na wesele z LongIslandBar to wspaniały pokaz barmański flair przy mobilnym drink barze oraz własne menu drinków na wesele. Barman na wesele jest atrakcją przygotowaną specjalne dla tych par, które chcą urządzić wesele w nowoczesnym stylu i cenią sobie wygodę i wysoki standard usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą barmana na wesele na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia na Waszym weselu.
 • Nowe odmiany truskawek
  Portal poświęcony uprawie roślin jagodowych. W naszym portalu znajdują się szczegółowe informacje dotyczące uprawy roślin jagodowych, truskawek, malin, porzeczek, borówki amerykańskiej, agrestu. Relacje z najważniejszych targów i konferencji poświęconych uprawie roślin jagodowych, szczegółowa pogoda. Aktualności z rynku.
 • Cocktail the Bartenders - Barman na wesele
  Mam przyjemność zaprezentować państwu nasze usługi Barmana na wesele. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wszelkiego rodzaju przyjęć: wesel, bankietów, urodzin... Oferujemy niezapomniane wrażenia i doskonałe drinki. Dzięki nam możesz sprawić by twoja impreza pozostała niezapomniana, a goście bawili się wyśmienicie. Dodatkowo oferujemy wsparcie najlepszych fotografów w branży oraz współpracujemy z renomowanymi firmami światło-nagłośnieniowymi. Nie ryzykuj nie udanej imprezy!
 • Czekoladowe Niebo
  Czekoladowe Niebo - wynajem fontann czekoladowych. Oferujemy fontanny czekoladowe, fontanny alkoholowe, belgijską czekoladaę, słodkie przekąski, słodkie stoły i inne atrakcje na Twoje wesele czy inne uroczystości. Obszar naszego działania to : Śląsk, Katowice, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska,Tychy, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza oraz miasta ościenne.