Inne linki w tej kategorii
  • Czekoladowe Niebo
    Czekoladowe Niebo - wynajem fontann czekoladowych. Oferujemy fontanny czekoladowe, fontanny alkoholowe, belgijską czekoladaę, słodkie przekąski, słodkie stoły i inne atrakcje na Twoje wesele czy inne uroczystości. Obszar naszego działania to : Śląsk, Katowice, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska,Tychy, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza oraz miasta ościenne.
  • Nowe odmiany truskawek
    Portal poświęcony uprawie roślin jagodowych. W naszym portalu znajdują się szczegółowe informacje dotyczące uprawy roślin jagodowych, truskawek, malin, porzeczek, borówki amerykańskiej, agrestu. Relacje z najważniejszych targów i konferencji poświęconych uprawie roślin jagodowych, szczegółowa pogoda. Aktualności z rynku.
  • Barman na wesele – atrakcja weselna z Long ISLAND Bar
    Atrakcja weselna barman na wesele z LongIslandBar to wspaniały pokaz barmański flair przy mobilnym drink barze oraz własne menu drinków na wesele. Barman na wesele jest atrakcją przygotowaną specjalne dla tych par, które chcą urządzić wesele w nowoczesnym stylu i cenią sobie wygodę i wysoki standard usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą barmana na wesele na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia na Waszym weselu.