Inne linki w tej kategorii
 • Zarządzanie studia Śląsk
  Studia dla osób chcących poprawić swoją sytuację i kwalifikacje na rynku pracy w specjalnościach Zarządzanie i Finanse i Rachunkowość. Studia zaoczne i dzienne w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie, zapraszamy.
 • Dieta Herbalife Forum - Koktajl Odżywczy Herbalife
  Wydawałoby się że to dla nas dodatkowy wydatek jednak nic bardziej mylnego...Herbalife to twoja lokata w zdrowy organizm bez następnego kosztu, nawet twoje wydatki na codzienne posiłki zmaleją! Herbalife zastępuje Twoje dwa główne posiłki oraz przekąski (obiad normalny). Uśredniony koszt twojego aktualnego jednego posiłku to minimum 10-15zł zamieniając go posiłkiem Herbalife płacisz nie więcej niż 8zł ! Z Herbalife rozpoczynasz zdrowo się odżywiać i zarazem tracić niepotrzebne kilogramy.

  Dieta Herbalife to dieta dla ciebie jak szukasz sposobu na zdrowy, komfortowy i działający sposób na kontrolowanie swojej masy ciała, zdobycie energii, polepszenie zdrowia albo zwiększenie kondycji. Dieta Herbalife to odpowiedź na twoje potrzeby, dawna wiedza powiązana z nowoczesną nauką stworzyła produkty które dadzą Ci lepsze możliwości na życie w obecnym tempie , pozwalając cieszyć się zdrowiem na długie lata.


  Potrzeba jest matką wynalazków i tak własnie można określić nasze produkty... obecna przetworzona żywność, tryb życia, napięcie, leki spowodowały powstanie suplementów które dostarczą Twojemu układowi to co kiedyś dawne pokolenia jadły w normalnej diecie... dzisiaj jest to niemożliwe, dlatego mamy firmę jaka hołubi o zmianę naszego sposobu życia na poprawny i aktywny. Wykorzystuj z produktów Herbalife, bądź wellness, zdrowo się żyw i ciesz się poprawną sylwetką i kondycją na zawsze!
 • Trener dla kobiet
  Marząc o świetniej prezencji, niejednokrotnie męczymy się różnymi dietami, które nie zawsze nam pomagają. Może trzeba postawić na trenera personalnego. Taka osoba precyzyjnie przeprowadzi z Tobą wywiad, jak wygląda Twoja aktywność sportowa i na podstawie tego stworzy plan działania. Idź o krok dalej postaw na indywidualnego trenera.
 • Beczki plastikowe Palety Euro - Furex
  Firma Furex istnieje od prawie dwudziestu lat. Biuro i skład palet i beczek firmy mieści się w Radomiu i w małej miejscowości blisko Radomia Kolonia Rzeczków 68A koło Wierzbicy. Od samego początku firma wyspecjalizowała się w obszarze surowców wtórnych. Obecnie w produkcji różnego rodzaju palet drewnianych: typowych 1200x800 mm oraz nietypowych według projektów i zamówień klientów. Cała nasza produkcja oparta jest o certyfikowany surowiec drzewny. Palety drewniane 1200x800 mm produkowane są przez automatyczne zbijanie, nasze posiadane zaplecze techniczne umożliwia wykonanie każdego typu rodzaju i wymiaru palety. Ponadto oferujemy skup i sprzedaż opakowań, sprzedajemy beczki metalowe, beczki plastikowe, prowadzimy skup beczek metalowych i beczek z tworzywa sztucznego. Dysponujemy własnym transportem, przez co zapewniamy szybkość, elastyczność, terminowość i punktualność dostaw. Jakość produkowanych palet oraz solidność w realizacji zamówień doceniona została przez szereg polskich i zagranicznych firm z branży spożywczej, budowlanej, chemicznej, metalowej. Wszystkie palety zbijamy gwoździarkami pneumatycznymi, co zawsze pozwala utrzymać nienagannie wysoką jakość. Zapraszamy!