Inne linki w tej kategorii
 • agencja PR
  Działania PR realizowane są przede wszystkim w następujących formach: poprzez funkcjonujące w firmie struktury PR, poprzez zewnętrzne agencje PR, albo wspólną kooperację organizacji z agencją PR.
  Tworzenie kosztorysu PR jest jednym z trudniejszych etapów organizacji public relations. W procesie prowadzenia strategii budżet występuje w ostatniej fazie zamykania rocznych planów prowadzonych prac w ramach firmowych komórek PR oraz dopinania „na ostatni guzik” oferty jaką firmie sugeruje agencja PR.
  Chcąc nawiązać współpracę z agencją PR powinno się szczegółowo przedyskutować kwotę, którą otrzyma agencja PR i jak zbadać efekty jej działań.
  Agencja PR współpracując z klientem jest finansowana najczęściej na podstawie budżetu ryczałtowego. Wynagrodzenie firmy PR jest wynikiem celów współpracy i zakresu działań podejmowanych przez agencję. Ryczałt miesięczny stanowi stałą kwotę, ustaloną na drodze negocjacji organizacji z agencją PR, wynikającą z zakresu prac, które konsultanci powinni zrealizować dla klienta. Działania ryczałtowe dotyczą głównie dłuższych kontraktów i cyklicznej obsługi głównych obszarów PR: nawiązywania kontaktów z mediami, bieżącego monitoringu publikacji, organizowania konferencji dla przedstawicieli mediów, opracowywania i wysyłania komunikatów dla prasy, pisania artykułów analitycznych, aranżowania wywiadów z ważnymi pracownikami organizacji, organizowania badań wizerunku produktów, prowadzenia konsultacji i wiele innych.
 • LOKATY BANKOWE
  Centrum informacji o lokatach bankowych. W ofercie banków znajduje się już tak duża ilość ofert, że trudno wybrać najlepszy depozyt, który w całości spełni nasze oczekiwania. Z pomocą przychodzi nasz serwis, który na bieżąco monitoruje sytuację na rynku.
 • Zarządzanie studia Śląsk
  Studia dla osób chcących poprawić swoją sytuację i kwalifikacje na rynku pracy w specjalnościach Zarządzanie i Finanse i Rachunkowość. Studia zaoczne i dzienne w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie, zapraszamy.
 • Blog motoryzacyjny
  Blog znajdujący się pod adresem FiatBlog.pl adresowany jest przede wszystkim do użytkowników i kierowców samochodów marki Fiat oraz do wszystkich, którzy interesują się motoryzacją. Jednak i zwykły laik powinien znaleźć na nim coś dla siebie, gdyż doświadczeni eksperci służą fachowymi poradami i publikują artykuły na wiele tematów odnoszących się do Fiata. Nie zabraknie na nim informacji z rynku samochodowego, danych o nowych modelach, czy opinii dotyczących eksploatacji aut tej firmy.
 • Podciśnieniowe Pranie Dywanów ŁÓDŹ
  Sprzątanie i czyszczenie posadzek sal weselnych, firm i biur. Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej z użyciem sprzętu marki Kärcher. Usługi wykonywane są na terenie miasta Łódź.