Inne linki w tej kategorii
 • Fotografia Ślubna Tomek Tokarski
  Potrzebujesz naturalnej i pełnej wyrazu sesji ślubnej lub reportażu ślubnego? Sprawdź moje portfolio i porozmawiajmy o Twoich zdjęciach ślubnych.
 • Fotografia ślubna | Zdjęcia ślubne | Białogard Kołobrzeg Koszalin | FOTOGAWLiK
  Zdjęcia ślubne dla wymagających. Estetyczna fotografia okolicznościowa wykonywana z pasją. Profesjonalna fotografia użytkowa.
 • La Lumiere Studio Fotograficzne
  Specjalizujemy się w fotografii ślubnej. Sesje wykonujemy w studio, plenerze oraz na uroczystościach weselnych.
 • Fotografia ślubna
  Serdecznie zachęcamy do oglądania fotografii na naszej stronie i prosimy o kontakt jeśli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą. Jesteśmy firmą istniejącą w branży ślubnej od kilku lat. Pracujemy głównie we Wrocławiu i okolicach, chociaż bywa, że podróżujemy w bardziej odległe miejsca i pracujemy we dwoje co daje nam dwa zupełnie różne spojrzenia oraz punkty widzenia. Dokumentując reportaż ślubny nie chcemy się wyróżniać, to Wasz dzień i Wy jesteście najważniejsi. Pozostajemy z boku i nie ingerując w wydarzenia jesteśmy jednocześnie w ich centrum. W sposób obiektywny prezentujemy historię tego wyjątkowego dnia za pomocą poprzez nasze zdjęcia. Staramy się by fotografia ślubna jaką prezentujemy była pełna życia i szczerych emocji. Oferujemy wyjątkowe zdjęcia ślubne do których chętnie będziecie wracać w przyszłości.
 • marekmaciejewski.com - Fotografia ślubna, portretowa
  Fotografią zajmuje się od ponad 5 lat, traktując ją jako pasję i sposób na kreatywne podjeście do otoczenia.Głównie zajmuję się fotografią ślubną, portretem i aktem. Współpracowałem dotychczas z agencjami modelek z Wrocławia orazSzczecina, finalistkami Miss Polski 2010, Fotoerotica oraz Miss Dolnego Śląska. Moje prace brały udział w konkursach na terenie Polski oraz za granicą.Aktualnie moją główną działalnością są zdjęcia ślubne i plenerowe. W nich staram się uchwycić te magiczne i ulotne chwile podczas tego wyjątkowego dnia.Do każdej pary staram się podchodzić indywiduwalnie oraz niebanalnie. Każda sesja plenerowa jest wymyślana pod parę młodą by czuli się na niej swobodniei by efekty końcowe wywały na ich twarzach uśmiech za każdym razem kiedy spojrzą do albumu :)Zawsze powtarzam swoim klientom, że z moją osobą zawsze można sie dogadać. Wszystko zależy od naszej wspólnej kreatywności oraz waszych oczekiwań.Realizuje również sesje ciążowe, zdjęcia reklamowe oraz imprezy firmowe.Aktualnie pracuje na systemie i obiektywach canona. Proponuje również kręcenie krótkich filmików HD.