Inne linki w tej kategorii
 • Studio Video - ATON
  WITAMY

  Firma istnieje od 1995 roku.
  Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie do realizacji zleceń na różne okazje m.in:
  prywatne, szkolne, plenerowe, firmowe i inne.

  Od jakiegoś czasu materiały filmowe realizujemy dwiema kamerami.
  Film tak nagrany charakteryzuje się większym dynamizmem, a ujęcia się uzupełniają.
  Należy oczywiście wspomnieć, że taki film nie jest monotonny.

  Nasza firma realizuje materiały filmowe w standardzie DVD-Panoramiczne (16:9)
  w standardowej rozdzielczości 720x576 pixeli.

  Oferta nasza przeznaczona jest głównie dla klientów mniej zamożnych,
  którzy cenią sobie fachowość za konkurencyjną cenę.
  Nasze ceny są współmierne do kosztów,
  nakładu pracy i zaangażowania z naszej strony
  do produktu finalnego.
 • Kamerzysta Bydgoszcz
  Kraina Obrazu obsługuje imprezy okolicznościowe. W zakresie naszych usług jest realizacja obrazu i dźwięku przy takich wydarzeniach jak wesela, komunie, chrzciny, urodziny, jubileusze. Zajmujemy się również innymi wydarzeniami nie związanymi z uroczystościami okolicznościowymi. Oferujemy realizacje wielokamerową. Jeżeli maja Państwo pytania, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
 • Wideofilmowanie Wrocław
  Chciałbyś aby Twój film został zrealizowany przez fachowców z wykształceniem filmowym? Aby Twój film nagrano w jakości FullHD? Żeby był nagrany stabilnie i płynnie za pomocą urządzeń do stabilizacji obrazu, zmontowany profesjonalnie i w dobrym guście muzycznym oraz wizualnym? Twój Film HD Studio - Profesjonalne filmowanie - Fachowcy z wykształceniem filmowym. Pracujemy dla Was używając najwyższej jakości sprzętu filmowego HD. Śluby, wesela, filmy reklamowe, wizytówki video, reportaże, filmy dla firm, spoty, prezentacje firmowe, studniówki, chrzciny i inne.
  Nasze usługi wykonujemy w każdej miejscowości na terenie Dolnego Śląska, również na terenie całego kraju. Kamerzysta bez problemu dojedzie wszędzie własnym pojazdem.
  Zdobyliśmy spore doświadczenie i umiejętności podczas realizacji filmów weselnych, programów dla TVP Wrocław, filmów reklamowych oraz reportaży. Studia w szkole filmowej nauczyły nas wszystkiego co niezbędne - praca z zaawansowaną kamerą, kadrowanie obrazu, dynamiczny profesjonalny montaż, gust muzyczny. Staramy się to w pełni wykorzystać z pożytkiem dla Waszego filmu.
  Filmy rejestrujemy profesjonalnymi kamerami Panasonic AG-AC130 w technologii FullHD o rozdzielczości obrazu 1920x1080, które są wykorzystywane w realizacji telewizyjnej i posiadają znakomitą jakość obrazu nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. W skrajnych warunkach oświetleniowych używamy nakamerowe lampy LED. Wszystkie ujęcia wykonywane są za pomocą urządzeń do stabilizacji obrazu dzięki czemu obraz jest stabilny. Materiał obrabiamy w zaawansowanych programach do montażu filmowego.
  Umowę podpisujemy osobiście (możemy się spotkać we Wrocławiu, w Lubinie, w Legnicy, w Głogowie), lub korespondencyjnie jeśli mieszkają Państwo w innych miejscowościach. Wszystkie szczegóły opisujemy w specjalnym formularzu.
  Zrobimy dla Was film z każdego wydarzenia jakie sobie zażyczycie! Zapraszamy!
 • Wideofilmowanie Łódź - Maras-film HD
  Wideofilmowanie Full HD, Wideofilmowanie Łódź: ślubów, wesel, komunii, studniówek.
  Wideofilmowanie Lodz. Filmy na DVD i Blu Ray. Dźwięk DD.5.1.
 • Videofilmowanie
  Videofilmowanie to skomplikowane zajęcie, któremu każdy szanujący się kamerzysta stara się z powodzeniem sprostać, by oglądający był zadowolony z osiągniętego efektu. Weselne videofilmowanie to pasja dla osób z zamiłowaniem do filmowania. Dzięki swej kreatywności i szczególnym umiejętnościom w możliwie najlepszy sposób staramy się wykorzystać spojrzenie Naszego kamerzysty ślubnego celem utrwalenia najważniejszego dnia Waszego życia jakim jest dzień ślubu lub inne ważne wydarzenie. Do każdego przyjętego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem, tworząc wideofilmy odzwierciedlające atmosferę pełną miłości, radości i emocji. Naszą oferta opiera się na profesjonalnym podejściu kamerzysty do tematyki weselnej. Fotoreportaż wesela czy inny sprecyzowany film z wesela w połączeniu z wyjątkowym podkładem nie stanowi dla Nas żadnego problemu, a zainteresowanym dostarcza niezapomnianej pamiątki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej atrakcyjnej oferty.