Inne linki w tej kategorii
 • MIXTURA - Dj Vj Konferansjer Saksofonista Skrzypce
  Mixtura to nowoczesna i doświadczona ekipa artystyczna, świadcząca usługi kompleksowej oprawy muzycznej przyjęć weselnych i innych imprez zarówno prywatnych, jak i firmowych. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem, indywidualnym podejściem do klienta, świeżością umysłu i wysokiej klasy kwalifikacjami muzycznymi i konferansjerskimi. W odróżnieniu od większości DJ-ów z branży nie puszczamy muzyki z playbacku - jest w całości miksowana na żywo na winylu oraz cd! Mixtura to również pełna kultura. Prowadzimy inteligentnie i na poziomie.

  NASZE USŁUGI

  Pierwszym filarem Mixtury jest Dj Ales Łukaszewicz, którego kwalifikacje są potwierdzone certyfikatem DMC oraz dyplomem profesjonalnej szkoły DJ-ów w Warszawie. Ales ukończył także pięcioletnią szkolę muzyczną, ma na swoim koncie pomyślną karierę klubową i jest gorącym wielbicielem grania z płyt winylowych. Remiksowania uczył się od założyciela wytwórni Traquency Records Jakuba Rene Kosika. Przez wiele lat prowadził własne audycje w międzynarodowych stacjach radiowych.

  Drugim filarem zespołu są konferansjerzy Alek Barcewicz, Karolina Łukaszewicz, Wojtek Tworkowski i Aleksandra Karlińska. Alek to zawodowy dziennikarz i wieloletni mistrz ceremonii, udzielający się jako konferansjer zarówno podczas imprez prywatnych, firmowych, jak i na różnego rodzaju festiwalach, m.in. European Film Awards i Warszawskim Festiwalu Filmowym. Karolina to profesjonalny konferansjer z Warszawy, ekspert w dziedzinie organizacji dużych imprez. Jest idealną osobą do kontaktu z publicznością. Na co dzień zajmuje się PR-em i promocją. Prowadzi imprezy zarówno po polsku, jak i po angielsku. Wojtek to mistrz imprez międzynarodowych, z wykształcenia anglista i wschodoznawca. Prowadzi imprezy z poczuciem humoru i dbałością o dobre samopoczucie gości. Może pochwalić się doświadczeniem pracy w renomowanych NGO (fundacja Batorego, grupa Zagranica) oraz administracji rządowej. Aleksandra posiada kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu dużych eventów międzynarodowych. Reprezentowała Polskę w międzynarodowych gremiach na forum Unii Europejskiej i Rady Europy. Włada biegle językami angielskim i francuskim.

  Mixtura ściśle współpracuje z saksofonistami Dariuszem Małym, Sebastianem Lewickim i Konradem Gzikiem oraz skrzypkiem Filipem Szymaniakiem, robiąc tzw. występy Live. Darek to jeden z najlepszych saksofonistów Polski, człowiek, dla którego saksofon stał się największą życiową pasją. Umiejętność improwizacji szlifował u boku amerykańskich muzyków jazzowych. Sebastian to wybitny muzyk łączący w sobie wiele umiejętności saksofonisty, klarnecisty, pianisty, wokalisty, kompozytora, aranżera i dyrygenta. Jako saksofonista zasłynął grając w klubach Room 13, Opera, Funky Jim, Soda i Tygmont. Konrad to utalentowany przedstawiciel nowej generacji warszawskich saksofonistów. Na co dzień gra w Warsaw Academic Big Bandu i jest także członkiem Big Bandu UMFC. Filip to muzyk wszechstronny, który z powodzeniem realizuje się w muzyce klasycznej i rozrywkowej. Gra na skrzypcach, fortepianie i gitarze. W połączeniu z DJ-em saksofon i skrzypce Mixtury potrafią wywołać na parkiecie prawdziwą furorę!
 • A może WODZIREJ, DJ PAWEŁ PADUCH ;) ?
  ZAPEWNIAM SZAMPAŃSKĄ ZABAWĘ
  W PRZEBOJOWYCH RYTMACH
  I ORYGINALNE PROWADZENIE IMPREZ!!!!!
  KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA PIKNIKÓW
  I FIRMOWYCH SPOTKAŃ INTEGRACYJNYCH!!!!!

  Serdecznie witam czytających ten wpis!
  Od młodości pasjonowało mnie prezentowanie muzyki. Wtedy grałem głównie dyskoteki.
  Teraz w większości prowadzę
  BALE i WESELA oraz organizuję PIKNIKI DLA FIRM.
  A bazując na latach doświadczeń i wypracowanych standardach, nie tylko dobieram odpowiednią muzykę, ale przede wszystkim sprawiam by goście dobrze się bawili i na długo zapamiętali daną uroczystość.
  Posiadam profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie!!!
  Zachęcam aby zajrzeć na moją stronę, a później się ze mną spotkać i ustalić szczegóły Państwa uroczystości.
  RAZEM SPRAWIMY, ŻE BĘDZIE ONA WYJĄTKOWA!!!
  Dziękuję za poświęcony czas!

  Paweł Paduch wodzirej ;)
  www.wodzirej-pepe.pl
 • PARTY DJ na Twoje Wesele
  Podobno szukasz dj'a lub wodzireja, który maksymalnie zakręci Twoich gości na parkiecie.
  Dobrze trafiłeś.
  Szczegóły na www.partydj.pl
 • Dj na wesele bal poprawiny z wokalistką… Duet Gama
  Dj na wesele z wokalistką…. Profesjonalna Obsługa muzyczna i prowadzenie imprez typu wesela, poprawiny, imprezy firmowe, bale, festyny, imprezy dla dzieci.Bogaty repertuar. Nietuzinkowe zabawy i gadżety. Zapraszamy do współpracy.
 • PIRACI - DJ & Wodzirej na wesele - Olsztyn, Gdańsk, Warszawa, Białystok
  Zastanawiasz się może nad wyborem DJ na swoje wesele? Jeśli tak to trafiłeś na dobrą stronę. "Piraci - Dj & Wodzirej" to tandem weselny, który tworzą dwaj zawodowi muzycy. Każde prowadzone przez nich wesele to świetna zabawa i niezapomniane wrażenia. Co nas wyróżnia spośród innych tego typu składów? Sprawdź!