Komentarz zarejestrowanego użytkownika

Średnia ocena zarejestrowanych użytkowników 3.00 3.00 (z 5)

Ilość recenzji: 1

 • Review by Darek (date: 08-May-2011)

  Fajne miejsce. Polecam.

  Tawerna

Inne linki w tej kategorii
 • wesele Gliwice
  Jeżeli interesuje Cię wesele Gliwice, to chcielibyśmy zaprezentować Ci pełną ofertę naszego Hotelu w zakresie organizacji wesel. Wesele organizowane przez nas jest dostępne na terenie miasta Gliwice i okolic. U nas wesele będzie Cię kosztowało około 100zł od osoby. Ceny mogą ulec zmianie. Zapoznaj się z pełną ofertą związaną z weselami na naszej stronie internetowej.
 • Jasminum - restauracja na wesele
  Siedlisko Jasminum to elegancka restauracja, komfortowa sala konferencyjno-bankietowa, wygodne pokoje gościnne, a wiosną i latem także gościnny ogród. Z prawdziwą przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wykwintne przyjęcie, niezapomniane wesele, rodzinny obiad, czy profesjonalną konferencję.
 • Portal ślubny Idealne Wesele
  Idealne Wesele to portal z branży ślubno weselnej. Znajdziesz tu bazę firm weselnych oraz porady przedślubne.
 • Studio Projektów Ślubnych Neutrino
  Studio Projektów Ślubnych NEUTRINO organizuje śluby i wesela od A do Z. Każda przyszła Para Młoda ma do dyspozycji doświadczonych konsultantów ślubnych, którzy pomogą im wybrać to, co najlepsze i zajmą się organizacją całej uroczystości, zapięciem wszystkiego na ostatni guzik, podczas gdy para będzie mogła cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Nasi konsultanci ślubni zapewnią Wam komfort psychiczny, abyście nie musieli myśleć czy wszystko się uda, lecz żebyście w tym jedynym, najważniejszym dniu byli prawdziwymi Gwiazdami Wieczoru.
  Nasze piętnastoletnie doświadczenie i ponad 2500 zorganizowanych imprez pozwala nam dostosować się do każdego, nawet najbardziej skomplikowanego życzenia klienta. Nasze poświęcenie, entuzjazm i precyzja sprawiają, że wszyscy nasi klienci są bardzo zadowoleni z usług i niejednokrotnie korzystają z nich ponownie.
 • Organizacja ślubów
  Nieochajtani - jeśli ślub to tylko z nami, profesjonalnie zorganizujemy Twoje przyjęcie ślubno weselne, doradzimy którą salę weselną wybrać, i gdzie zakupić suknię ślubną