Inne linki w tej kategorii
 • JMdekoracje Joanna Miszczuk
  Tworzymy wyjątkową oprawę florystyczną ślubów, wesel oraz przyjęć okolicznościowych.

  Wykonujemy m.in.:
  -bukiety ślubne
  -kompozycje kwiatowe
  -dekoracje stołów, krzeseł, samochodów
  -i wiele innych..

  Więcej informacji oraz galeria prac na : http://www.jmdekoracje.pl/
 • Na ślub i wesele
  Oferujemy w ATRAKCYJNYCH CENACH szeroki asortyment WYSOKIEJ JAKOŚCI artykułów na ślub i wesele. Zaproszenia, zaproszenia z nadrukiem, zawiadomienia, podziękowania, księgi gości, lampiony szczęścia, konfetti strzelające, pudełka do ciasta, serwetki, kotyliony, balony, wstążki...
  Z nami ślub i wesele to czysta przyjemność. Nie wychodząc z domu kupicie artykuły ślubne i dekoracyjne na dom Panny Młodej, kościoła, samochodu, sali weselnej, stołu, torty, butelki.
  Życzymy udanych zakupów.
 • vincaminor.eu
  Nasza firma zajmuje się dekoracją ślubną i okolicznościową.
  Oferujemy kompleksową obsługę w tym zakresie. Przygotowujemy dekoracje na każdą okazje i w każdym stylu, w zależności od wymagań Klienta.
  Działamy na terenie całego województwa Wielkopolskiego.
  Oferujemy wykonanie dekoracji kościoła, sali weselnej i samochodu. Realizujemy pomysły Klientów oraz proponujemy szereg gotowych dekoracji ślubnych. Doradzamy w wyborze kolorów, gatunków kwiatów oraz innych dekoracji.
  Dla nas ważne jest, aby bukiet Panny Młodej i pozostałe kompozycje kwiatowe tworzyły harmonijną całość. W naszej pracowni wykonujemy kompozycje wyłącznie z żywych kwiatów. Śledzimy najnowsze trendy florystyczne, dzięki czemu naszą firmę cechują nowoczesne rozwiązania dekoratorskie.
  Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, a dzięki wiedzy i kreatywności jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.
 • dekorowanie sal,dekoracje ślubne,weselne,okolicznościowe
  Organizujesz ślub i wesele, a Twoja sala czy kościół wyglądają zwyczajnie - postaramy się aby stały się na niczym pałac księżniczki na czas Twojej uroczystości.
  Nie pozwól by Twoja impreza stała się kolejnym zwyczajnym weselem, na którym byli Twoi znajomi i rodzina. Spraw by obraz uroczystości stał się wzorem do naśladowania przez innych.
  Zajmujemy się przygotowywaniem dekoracji sal weselnych, dekorowaniem kościołów, wypożyczaniem pokrowców na krzesła oraz kompozycjami kwiatowymi na śluby i wesela. Działamy na terenie województw opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego.
  Nasze dekoracje podkreślają wzniosłość i romantyzm uroczystości zaślubin.
  Zapraszamy!!!