Inne linki w tej kategorii
 • Fresh Wedding
  Strona slubna
 • Fotografia ślubna
  Serdecznie zachęcamy do oglądania fotografii na naszej stronie i prosimy o kontakt jeśli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą. Jesteśmy firmą istniejącą w branży ślubnej od kilku lat. Pracujemy głównie we Wrocławiu i okolicach, chociaż bywa, że podróżujemy w bardziej odległe miejsca i pracujemy we dwoje co daje nam dwa zupełnie różne spojrzenia oraz punkty widzenia. Dokumentując reportaż ślubny nie chcemy się wyróżniać, to Wasz dzień i Wy jesteście najważniejsi. Pozostajemy z boku i nie ingerując w wydarzenia jesteśmy jednocześnie w ich centrum. W sposób obiektywny prezentujemy historię tego wyjątkowego dnia za pomocą poprzez nasze zdjęcia. Staramy się by fotografia ślubna jaką prezentujemy była pełna życia i szczerych emocji. Oferujemy wyjątkowe zdjęcia ślubne do których chętnie będziecie wracać w przyszłości.
 • Photo MK - Nie słowa lecz zdjęcia świadczą o fotografie
  Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą.

  Wiem jak ważną chwilą dla Państwa jest uroczystość zaślubin dlatego wykonując zlecenie dla Państwa zawsze mam zapasowy aparat jak i dodatkowe obiektywy. Staram się być niezauważalnym świadkiem tej uroczystej chwili i jak najwierniej oddać atmosferę.

  Fotografia to moje hobby i dlatego w każde zdjęcie staram się wkładać serce. Zawsze gdy wracam do domu po uroczystości dokładnie sortuje i przeglądam wszystkie zdjęcia - później są one poprawiane w programach graficznych aby efekt był jak najlepszy. Zdjęcia oddaję w pełnej rozdzielczości - do wydruków oraz w wersji dostosowanej do przeglądania na komputerze. Jestem otwarty na wszelkie sugestie ze strony Państwa Młodych jak i świadków.

  Zapraszam na moją stronę po więcej wiadomości. http://PhotoMK.pl

  Kontakt ze mną:
  tel. 506 927 684
  email: marcin.kaldonek@gmail.com

  Posiadam aktualne zezwolenie kurii na fotografowanie w obiektach sakralnych.
 • ulotnechwile.com - fotografia slubna
  Ulotnechwile.com to profesjonalna fotografia ślubna fotograf . Zajmujemy się reportażową fotografią ślubną na terenie Płocka, Warszawy, Kutna, Gostynina, Łodzi, Torunia lub Bydgoszczy. Nasze profesjonalne zdjęcia ślubne stanowią doskonałą pamiątkę z Waszej uroczystości ślubnej - bez względu na to czy jesteście z Płocka, Warszawy czy Włocławka. Pracujemy zawsze we dwoje - dwoje fotografów na ślubie i uroczystości weselnej zapewnia szersze i bardziej pełne pokazanie uroczystości niż w sytuacji, gdy do dyspozycji jest jeden fotograf. Nasze zdjęcia ślubne wykonywaliśmy nie tylko na terenie Płocka, Łodzi, Torunia, Bydgoszczy czy Warszawy, ale również za granicą - w Anglii. Sprawdźcie naszą stronę fotograf ślubny Płock aby zobaczyć nasze zdjęcia ślubne. polecany fotograf ślubny W naszej ofercie znajdziecie szeroka gamę albumów ślubnych czy foto książek. Wykonujemy również zdjecia plenerowe - w dniu ślubu lub innego dnia. Plenery mogą odbywać się w wymarzonym przez Was miejscu - w górach, nad morzem lub za granicą - barierą jest tylko wyobraźnia. Serdecznie zapraszamy. Kasia I Marcin, Wasza fotografia ślubna
 • Fotografia ślubna Fotoszwed
  Oferta fotografii ślubnej kierowana do osób ceniących dobre rzemiosło fotograficzne oparte na przemyślanych kadrach i niebanalnej kolorystyce. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Fotoreportaże ślubne wykonujemy najczęściej na terenie Podkarpacia i województw sąsiednich.