Komentarz zarejestrowanego użytkownika

Średnia ocena zarejestrowanych użytkowników 4.00 4.00 (z 5)

Ilość recenzji: 1

 • Review by Narzeczona (date: 22-Mar-2011)

  Zdecydowanie polecam! Zaangażowanie i swieże pomysły przeszły moje najśmielsze oczekiwania:)

  jestem na TAK

Inne linki w tej kategorii
 • Portal ślubny Idealne Wesele
  Idealne Wesele to portal z branży ślubno weselnej. Znajdziesz tu bazę firm weselnych oraz porady przedślubne.
 • Wesela Lublin, Sale konferencyjne, Restauracja - Gościniec Horyzont
  Organizujemy: wesela, szkolenia, sale konferencyjne, przyjęcia. Hotel, pokoje gościnne, noclegi - Gościniec Horyzont w Lublinie. Organizacja wesel - zapraszamy!
 • Ślub Poznań
  Kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Znajomość dziedzinie usług i kreatywne podejście obsługi sprawiają, że każda uroczystość pozostanie wyjątkowa. Doświadczony doradca ślubny omówi z narzeczonymi rozmaite szczegóły i zrealizuje plan. Rzeczy takie jak dobór lokalizacji, samochodu, fotografa zostaną sprawnie skoordynowane, dzięki fachowym wskazówkom konsultanta. Pomoże on dobrać styl uroczystości najlepszy dla potrzeb narzeczonych. Oferta przeznaczona dla do osób z Poznania i okolic. Firma doczekała się licznych usatysfakcjonowanych klientów, którzy stanowią wiarygodny dowód, iż Fabryka Ślubnych Marzeń to dobra decyzja.
 • Studio Projektów Ślubnych Neutrino
  Studio Projektów Ślubnych NEUTRINO organizuje śluby i wesela od A do Z. Każda przyszła Para Młoda ma do dyspozycji doświadczonych konsultantów ślubnych, którzy pomogą im wybrać to, co najlepsze i zajmą się organizacją całej uroczystości, zapięciem wszystkiego na ostatni guzik, podczas gdy para będzie mogła cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Nasi konsultanci ślubni zapewnią Wam komfort psychiczny, abyście nie musieli myśleć czy wszystko się uda, lecz żebyście w tym jedynym, najważniejszym dniu byli prawdziwymi Gwiazdami Wieczoru.
  Nasze piętnastoletnie doświadczenie i ponad 2500 zorganizowanych imprez pozwala nam dostosować się do każdego, nawet najbardziej skomplikowanego życzenia klienta. Nasze poświęcenie, entuzjazm i precyzja sprawiają, że wszyscy nasi klienci są bardzo zadowoleni z usług i niejednokrotnie korzystają z nich ponownie.
 • Organizacja wesel, konsultant slubny
  Firma MAESTRO zajmuje się kompleksową organizacją imprez. Jeśli planujesz wieczór kawalerski, wieczór panieński, wesele, lub inne uroczystości nie mogłeś lepiej trafić.
  Są chwile, które już nigdy się nie powtórzą dlatego uważamy, że warto aby organizację szczególnie ważnych uroczystości powierzyć profesjonalistą którzy zadbają o realizację na każdym etapie.
  Na etapie przygotowań Wieczór Panieński / Kawalerski stworzenie "mapy drogowej" przygotowań ślubnych opracowanie budżetu pomoc w doborze klucza w wyborze gości weselnych wybór, zlecenie druku zawiadomień o zaręczynach ślubie konsultacje modystki, zaprojektowanie, wybór sukni ślubnej, garnituru, fraku.konsultacje ze stylistą; wybór, próba makijażu konsultacje z fryzjerem dobór wiązanki ślubnej, konsultacja florystyki Stworzenie serwisu internetowego dla Pary Młodej (serwis z informacjami dla gości: mapa z dojazdem, harmonogram Ślubu.
  Ustalenie warunków ślubu -kościół, USC, zlecenie dla fotografa, operatora kamery, dekoracja kościoła, wynajęcie limuzyny do ślubu, innego pojazdu dekoracja pojazdów.
  Organizacja poprawin na nowej drodze i podziękowania dla uczestników uroczystości Organizacja podróży poślubnej i wiele innych spraw które załatwiamy za ciebie.