Inne linki w tej kategorii
 • Czarter jachtów Chorwacja Grecja Włochy
  Czartery jachtów w Chorwacji, Grecji, Turcji, Włoszech. Wynajem jachtów w Szwecji, Czarnogórze, Balearach, w tym wynajem na Majorce.
 • Czartery jachtów
  Witryna - tawernaskipperow.pl - jest wykonana z myślą o miłośnikach żeglarstwa, a także wszystkich, którzy mają ochotę zapoznać się z tą dyscypliną sportową. Przedstawia bieżące wydarzenia, dotyczące ludzi powiązanych ze sportem wodnym, ich pomysły plus porady, co na pewno jest stosowne dla wszystkich, którzy mają chęć wyruszyć w porównywalne miejsce. W dodatku chętni mają możliwość użyć linków, które pozwalają zarezerwowanie wytypowanych wersji jachtów. Podane są szczegółowe dane, które obejmują między innymi ilość miejsc na łajbie, długość plus oczywiście koszt wypożyczenia.
 • Urlop last minute w Egipcie - najlepsze oferty wyszukasz na stronach Egipt.info.pl
  Egipt to kraj kojarzony z jedną z najstarszych cywilizacji, ale również ze słoneczną pogodą trwającą przez cały rok. Dzięki dostępowi do bazy ofert wszystkich najlepszych polskich biur podróży na stronie Egipt.info.pl zarezerwujesz najlepsze wakacje w Egipcie. Na Egipt.info.pl znajdziesz oferty last minute w Sharm El Sheikh i Hurghadzie, promocje na wycieczki fakultatywne, wyjazdy wcześniej taniej, a także wycieczki objazdowe i rejsy do Nilu. Egipt to doskonała oferta dla wszystkich – można tu leniuchować na plaży, spędzać czas aktywnie, np. uprawiając sporty, zwiedzać egipskie zabytki.
 • Rejsy morskie
  Myślisz o odległych wyprawach, jednakże nie masz pomysłu w jaki sposób się do tego wziąść? Agencja czarterowa Punt dopomoże Ci zrealizować Twe plany. Posiada ona sporo lat tradycji, bo działa już od 14 lat planując przeróżne rejsy morskie. Organizator rejsów Punt świadczy dodatkowo czartery jachtów. Tego typu urlop to świetny sposób na pozbycie się stresów, oglądanie uroków otoczenia, a także sposobność by poznać nowych osób. Doświadczając tej oferty masz możliwość wyjechać w atrakcyjne historycznie rejony świata.