Inne linki w tej kategorii
 • Wideofilmowanie Wrocław
  Chciałbyś aby Twój film został zrealizowany przez fachowców z wykształceniem filmowym? Aby Twój film nagrano w jakości FullHD? Żeby był nagrany stabilnie i płynnie za pomocą urządzeń do stabilizacji obrazu, zmontowany profesjonalnie i w dobrym guście muzycznym oraz wizualnym? Twój Film HD Studio - Profesjonalne filmowanie - Fachowcy z wykształceniem filmowym. Pracujemy dla Was używając najwyższej jakości sprzętu filmowego HD. Śluby, wesela, filmy reklamowe, wizytówki video, reportaże, filmy dla firm, spoty, prezentacje firmowe, studniówki, chrzciny i inne.
  Nasze usługi wykonujemy w każdej miejscowości na terenie Dolnego Śląska, również na terenie całego kraju. Kamerzysta bez problemu dojedzie wszędzie własnym pojazdem.
  Zdobyliśmy spore doświadczenie i umiejętności podczas realizacji filmów weselnych, programów dla TVP Wrocław, filmów reklamowych oraz reportaży. Studia w szkole filmowej nauczyły nas wszystkiego co niezbędne - praca z zaawansowaną kamerą, kadrowanie obrazu, dynamiczny profesjonalny montaż, gust muzyczny. Staramy się to w pełni wykorzystać z pożytkiem dla Waszego filmu.
  Filmy rejestrujemy profesjonalnymi kamerami Panasonic AG-AC130 w technologii FullHD o rozdzielczości obrazu 1920x1080, które są wykorzystywane w realizacji telewizyjnej i posiadają znakomitą jakość obrazu nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. W skrajnych warunkach oświetleniowych używamy nakamerowe lampy LED. Wszystkie ujęcia wykonywane są za pomocą urządzeń do stabilizacji obrazu dzięki czemu obraz jest stabilny. Materiał obrabiamy w zaawansowanych programach do montażu filmowego.
  Umowę podpisujemy osobiście (możemy się spotkać we Wrocławiu, w Lubinie, w Legnicy, w Głogowie), lub korespondencyjnie jeśli mieszkają Państwo w innych miejscowościach. Wszystkie szczegóły opisujemy w specjalnym formularzu.
  Zrobimy dla Was film z każdego wydarzenia jakie sobie zażyczycie! Zapraszamy!
 • Wideofilmowanie toruń
  Krainaobrazu.pl powstała z myślą o rejestracji wspomnień i zatrzymywaniem czasu. Jeżeli zbliża Ci się jakaś uroczystość okolicznościowa, to dobrze trafiłeś. Fachowe doradztwo, otwartość na propozycja i konkurencyjna cena stanowią o jakości wynikowego materiału. Możliwość wpłynięcia na materiał podczas prac oraz brak ukrytych opłat za dodatkowy materiał powoduje to, iż macie Państwo sporą decyzyjność. Wejdź na stronę usług wideofilmowania i dowiedz się więcej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą to proszę o kontakt za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie, bądź telefonicznie.
 • DAR - MEDIA Wideofilmowanie i wideorejestracja
  Pragniesz posiadać film z wesela inny niż wszyscy, chcesz się pochwalić fotografiami przed znajomymi i rodziną? My się tym zajmiemy i dołożymy wszelkich starań aby film z wesela nie był pamiątka na całe życie.
 • Motion Media - Studio Filmowe Bachorzyn
  Firma zajmuje się kompleksową produkcją filmową i fotografią. Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na filmowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości, jak również na całym etapie post produkcji. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt i techniki obrazu cyfrowego, zarówno jakości HD, jak i SD, aby dotrzeć do każdego z Państwa i spełnić pokładane w nas oczekiwania (filmowanie HD/SD, montaż, zapis na nośnikach: Blu-ray Disc, DVD-Video, archiwizacja materiału analogowego). Świadczymy dla Państwa również usługi w zakresie fotografii: fotoreportaże z uroczystości, retusz, fotomontaż, kompleksowa produkcja foto książek (fotografowanie, projekty, wydruk na papierze foto, oprawa).
 • FILMOWANIE I FOTOGRAFIA
  Vi - cam Studio to grupa ludzi o wspólnych zainteresowaniach, wykształceniu i wielkiej pasji do filmowania i fotografii.
  Obiektywy widzą kawałek rzeczywistości my staramy się przedstawić ją wiernie i jak najpiękniej. Staramy się zachować ją na wieczność żeby zawsze mogli Państwo powrócić do cudownie nakreślonych wspomnień.
  Lubimy pomagać ludziom jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Nie działamy szablonowo, dlatego nasze prace są ponadczasowe.
  Pomimo że fotografią i filmowaniem zajmujemy się już od początku lat 90'tych - nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez studia i warsztaty.
  Oferujemy usługi na wyjątkowym poziomie, od fotografii po produkcję filmową. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i systemów edycyjnych takich firm jak Avid czy Adobe.
  Dzięki temu możecie być pewni, że Wasz materiał video będzie niepowtarzalny i piękny. Tworzymy nowoczesne materiały.pracujemy na terenie całej polski.