Inne linki w tej kategorii
 • Zespół Muzyczny Kaktus na Wesele w Lublinie i Warszawie
  Zespół muzyczny na wesele Lublin i Warszawa - Zespół muzyczny KAKTUS
  oferuje profesjonalną oprawę muzyczną wesela, jak również bankietów, studniówek, bali, imprez okolicznościowych również plenerowych wraz z prowadzeniem.
  Podstawowy trzyosobowy skład zespołu muzycznego tworzą: Małgorzata Goch, Marek Goch, Piotr.
 • Zespółmuzyczny Czader, najlepszy na wesele Warszawa
  Z nami wszystko jest możliwe.
  Postaw na nasze doświadczenie i młodość a jeszcze nam podziękujesz.
  Chcesz mieć niezapomnianą imprezę i gości, którzy przy każdej okazji mówią jak dobrze się bawili?
  Zadzwoń do nas i pozwól, aby nasza muzyczna pasja udzieliła się Twoim gościom.
  Zagramy na Twojej imprezie i będziemy bawić się wspólnie do białego rana.
 • Zespół z Wrocławia - InLove
  Oferta zespołu muzycznego InLove obejmuje występy na weselach, imprezach okolicznościowych, eventach oraz balach sylwestrowych. Posiadamy duże doświadczenie oraz profesjonalne kwalifikacje muzyczne. To co wyróżnia nas od pozostałych zespołów to talent i zaangażowanie. Nasi muzycy żyją tym co robią i oddają swojej pracy serce. Ciekawe aranżacje i bogaty repertuar sprawiają, że każda impreza na której występujemy jest jedyna w swoim rodzaju.
 • Zespół "Creo" muzyczny
  Oprawa muzyczna nie tylko na wesela ale również na imprezy okolicznościowe. Gramy już od ponad 10 lat, zawsze pozytywnie bawiąc gości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby z Katowic i okolic.
 • Zespoły muzyczne na ślub i wesele
  W internecie można znaleźć wiele ogłoszeń zespołów zajmujących się oprawą muzyczną wesel, bankietów, ślubów oraz innych zabaw i uroczystoći. Niestety wraz z ich mnogością coraz trudniej znaleźć te naprawdę wartościowe grupy muzyczne. Strona zespoly-muzyczne.info.pl powstała z myślą o prezentowaniu zespołów muzycznych godnych polecenia i uwagi. Każdy zespół prezentowany na naszej stronie posiada bogate doświadczenie oraz umiejętności muzyczne. Polecamy naszą stronę i prezentowane na niej zespoły wszystkim miłośnikom dobrej muzyki wykonywanej na żywo.