Inne linki w tej kategorii
 • Fotografia ślubna Fotoszwed
  Oferta fotografii ślubnej kierowana do osób ceniących dobre rzemiosło fotograficzne oparte na przemyślanych kadrach i niebanalnej kolorystyce. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Fotoreportaże ślubne wykonujemy najczęściej na terenie Podkarpacia i województw sąsiednich.
 • fotograf bielsko-biała | Mateusz Korczyk
  Sesja ślubna i plenerowa

  Fotografia ślubna to coś co kocham. Wielką przyjemność sprawia mi widok uśmiechniętych ludzi, którzy są moimi modelami. Decydując się na moje usługi otrzymają Państwo dzieło najwyższej jakości.

  Przykład miejscowości w których pracuję:

  Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Cieszyn, Żywiec, Kobiór, Tychy, Landek, Bronów, Kaniów, Janowice, Hecznarowice, Kęty, Zabrzeg, Porąbka, Tresna, Międzybrodzie, Wisła, Poręba i wiele wiele innych na terenie całego Śląska i Małopolski. Jeżeli Państwo są z dalsza, to proszę o kontakt, a na pewno się dogadamy.
 • Fotograf
  Martyna i Piotr Ciepiela - fotograf ślubny- przede wszystkim pracujemy we dwoje - dwa spojrzenia, mnogość ujęć, różnorodność

  - reportaż wykonujemy od przygotowań do oczepin (01:00 w nocy )

  - sesja narzeczeńska na terenie Krakowa gratis - proponujemy taką sesję, aby się lepiej poznać i oswoić z obiektywem. Oczywiście nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy. Otrzymają Państwo 12 zdjęć na DVD. Taka sesja trwa ok. godziny

  - otrzymacie Państwo stronę www (przykład strony na naszalbumslubny.pl ). Wszystko zabezpieczone hasłem. Będzie możliwość pobierania zdjęć z galerii, zamawiania odbitek oraz udostępniania na fb. ), gdzie będzie znajdowała się galeria zdjęć, a także będziecie Państwo mieli możliwość wysłania gościom mapki, tworzenie bloga etc.

  - zdjęcia na DVD : 600 zdjęć z reportażu

  - plener w innym dniu (wybieramy miejsce wspólnie - zależy to od tego, czy woleliby Państwo plener bardziej miejski, czy też na łonie natury. Możemy jechać w góry, nad jezioro - to ustalamy już na spokojnie) - otrzymacie Państwo zdjęcia na DVD (20 szt.), a także wydrukowane w formacie 15x23 cm (20 szt.). To Państwo wybierają zdjęcia, które mają zostać poddane obróbce - i na etapie wyboru można wybrać ich więcej, zawsze jest taka opcja i informacja ( dojazd wliczony na terenie województw : małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, mazowieckiego, śląskiego)

  - fotoalbum lub album tradycyjny na 100 zdjęć - także Państwo wybierają zdjęcia do albumu i także jest możliwość zwiększenia tej liczby

  www.martynaciepiela.pl
 • Fotografia Ślubna Śląsk
  Fotografia ślubna Artur Laszczak.Portfolio fotografa ślubnego oferującego profesjonalną fotografię reportażową ślubów,chrzcin,oraz wszelkich innych uroczystości. Jeśli zależy Wam na profesjonalnym reportażu ślubnym oraz na pięknych zdjęciach plenerowych to zapraszam do współpracy. Zapewniam, że materiał który otrzymacie będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.
 • Artystyczna fotografia ślubna | Artystyczne wesele
  Nazywam się Jakub Milczuk, jestem fotografem.

  Fotografia jest moim sposobem na życie.
  Zdjęcia robię cały czas, nawet jeśli nie mam przy sobie aparatu.
  Ujęcia łapię w przelocie, przechowuję w pamięci i wykorzystuję w odpowiednim momencie.

  Wieloletnie doświadczenie we współpracy z modelkami i modelami
  nauczyło mnie jak indywidualnie podejść do każdej sesji, jak pracować z ludźmi,
  by na zdjęciach utrwalić to, co w nich najlepsze.