Inne linki w tej kategorii
 • MarriagePhoto - Zdjęcia Ślubne, Poznań, Fotografia ślubna, fotograf na wesele
  Oryginalne i kreatywne zdjęcia ślubne, wieczór panieński i kawalerski, ślubny reportaż dokumentalny.
  Marek Lapis, zawodowy fotoreporter - Profesjonalne zdjęcia ślubne, nietypowe reportaże - wesele pełne wrażeń. Niekonwencjonalne sesje - Fotograf na Ślub jakiego nie widziałeś. Artystyczna Fotografia Ślubna to dla mnie Pasja. Kreacja, zapał i oryginalność to moja dewiza. Doświadczenie: fotograf WPROST, później praca dla wielu czołowych wydawnictw i gazet w Polsce i Europie. Publikacje: Playboy, Reuters, The Sunday Telegraph, Press, Polityka, National Geographic, Newsweek, Viva, Przekrój, Forbes.
  Marek Lapis - Professional wedding photojournalism is my passion. Wedding photographer in Poznań, all of Poland and Europe. Unussal and creative wedding photos, hen night and stag party. Reportage filled with emotions. Landscapes painted light for Yours. Check my web site.
 • artystyczna fotografia ślubna. katarzyna-gabriela
  Działamy we dwie. Dwóch fotografów-dwa różne spojrzenia, Wasza chwila, nasza pasja.
  Mamy ukończony kurs uprawniający do fotografowania
  podczas celebracji liturgicznych-posiadamy ważne legitymacje.
  Artystyczne wykształcenie pozwala nam w niepospolity a zarazem kreatywny sposób uchwycić tak ważne dla Was momenty.
  Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów oferty.
  Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego (Kraków, Tarnów, Bochnia) oraz po ustaleniu z Parą Młodą na terenie całego kraju.
 • www.KNfoto.pl - galeria fotografii różnej
  Witam wszystkich narzeczonych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na fotografa, mamy do zaoferowania profesjonalna obsługę fotograficzną ceremonii zaślubin, na terenie całej Polski i UE.
  Podczas wielkiego dnia towarzyszymy Parze Młodej podczas przygotowań, błogosławieństwo, ceremonię w kościele/USC, wesele oraz plener, który również może odbywać się innego dnia.
  Możemy zagwarantować Wam, że żadna chwila nie umknie niezauważona, gdyż zawsze pracujemy we dwójkę.
 • Dominik Hamala - Reportażowa fotografia ślubna Kraków
  Dyskretnie wykonane zdjęcia i naturalnie zachowujący się ludzie.Alternatywa dla nudnych i banalnych zdjęć ślubnych.Dominik to fotograf z pasją, kocha robić zdjęcia i nigdy nie przestaje szukać coraz to lepszych kadrów.Piękne fotografie w Krakowie i nie tylko.Najlepsza pamiątka na całe wspólne życie.Do zdjęć Dominika będziecie sięgać przez całe życie.Nieustawiane kadry - czysty fotoreportaż.
 • Photo MK - Nie słowa lecz zdjęcia świadczą o fotografie
  Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą.

  Wiem jak ważną chwilą dla Państwa jest uroczystość zaślubin dlatego wykonując zlecenie dla Państwa zawsze mam zapasowy aparat jak i dodatkowe obiektywy. Staram się być niezauważalnym świadkiem tej uroczystej chwili i jak najwierniej oddać atmosferę.

  Fotografia to moje hobby i dlatego w każde zdjęcie staram się wkładać serce. Zawsze gdy wracam do domu po uroczystości dokładnie sortuje i przeglądam wszystkie zdjęcia - później są one poprawiane w programach graficznych aby efekt był jak najlepszy. Zdjęcia oddaję w pełnej rozdzielczości - do wydruków oraz w wersji dostosowanej do przeglądania na komputerze. Jestem otwarty na wszelkie sugestie ze strony Państwa Młodych jak i świadków.

  Zapraszam na moją stronę po więcej wiadomości. http://PhotoMK.pl

  Kontakt ze mną:
  tel. 506 927 684
  email: marcin.kaldonek@gmail.com

  Posiadam aktualne zezwolenie kurii na fotografowanie w obiektach sakralnych.